Web tasarım İstanbul

Merhaba istanbul web tasarım ajansı olarak şehrinizde bir web tasarım ajansıyla anlaşmanızın öneminden bahsedeceğim.

Web tasarım İstanbul firmasından hizmet almanız niye önemli?

Birçok kişi veya firma kendi il’inde fiyatların biraz daha yüksek olması nedeniyle farklı illerdeki web site yapan şirketlerle anlaşarak hizmet alıyorlar. Çok büyük firmalar hariç bu fikir kötü şekilde sonuçlanabiliyor.

Misalen biz şehrimizdeki müşterilerimizin talep etmesi durumunda bürolarında veya kuruluşlarında ziyaret edip sözleşme ve anlaşma aşamasını başlatıyoruz. Lakin farklı illerden alacağınız hizmetlerde bu söz konusu olmuyor.

Web tasarım İstanbul ajanslardan hizmet alırken neye dikkat edilmeli?

Firmanın şehrinizde bulunması size sonsuz bir güven sağlamasın. Tanınmamış veya çok küçük bir ajans ise istediğiniz hizmeti bulamayabilrsiniz. Böyle bir durumda aldığınız web sitesi hizmeti size faydadan çok zarar verecektir. Kaliteli web dizaynı tecrübe ister. Tecrübeli kişilerle çalışmayan web tasarım ajansları ile anlaşmanız dandik bir web tasarımına yüzlerce lira harcamanıza neden olabilir.

Web tasarım İstanbul veya başka bir şehirdeki web tasarım kuruluşu olsun isteklerinizi kayıt altına alın ve çok iyi bir sözleşme yapın. Bir önceki yazımız olan profesyonel web sitesi tasarımı adlı paylaşımımızda profesyonel web sitesi tasarımı yaptırırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylı bir biçimde anlattım.

Web tasarım hizmetleri profesyonel ekip tarafından yapılması gereken maliyetli hizmetlerdir. Kaliteli web tasarım yaptırarak modası geçene kadar bu site üzerinden faliyetlerinizi yürütebilirsiniz. Ancak maliyeti düşürüp, kaliteden ödün vereceğiniz web tasarım hizmeti size ne takipçi kazandırır nede prestij.

Kaynak: Web tasarım İstanbul

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s