Bayburt web tasarım hizmetleri

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle web sayfaları şahısların veya şirketlerin gereksinimi haline geldi. Firma olarak hizmet sunan veya ürün pazarlayan şirketler, şirketlerini internet üzerinden Türkiye başta olmak üzere dünyaya açmaya başladılar. Web tasarımı konusunda birçok kafa karışıklığı olduğunu belirledik. Örneğin internet sayfası tasarımı kaç tl’dir?, e-ticaret sitesi kurmam için ne gibi dosyalar gerek?, hazır bir web yazılımı mı yoksa özel web yazılımı mı edinmeliyim? gibi pekçok sorunun yanıtlanmadığını veya verilen yanıtların bazılarının eksik, birçoğununsa konuyu çok bulandırdığını analiz ettik. Bu nedenle kafanızdaki bazı sorunlara çözüm olabilecek bu makaleyi hazırladık. arzu ettiğiniz an aklınıza takılan sorular veya fiyat teklifi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım ne kadardır?

Web tasarım fiyatları yaptırmak istediğiniz site dizaynı ile, giydirilecek web yazılım ile, duyarlı (bilgisayar, tablet ve telefon uyum) olup olmayacağı ile orantılı olarak değişir. Çağımızın şartlarında profesyonel web tasarım, özel web yazılımı ve duyarlı bir tasarım aşağı yukarı 800 tl’den başlar ve yukarı doğru gider. E-ticaret siteleri ise 1200 tl’den başlar. Bunlar araştırma yapılıp ortalama değerler tesbit edilerek yazılmıştır. Firmamızın fiyat prensibi bu şekildedir. Bir internet sitesi yaptırmak istiyorsanız bizden alacağınız teklifler bu rakamlardan ibaret olacaktır. Peki gelelim can alıcı soruya, benim için fiyat büyük öneme sahip çok uygun birşey istiyorum diyorsanız isteğe’de çözümümüz var. Özel web tasarımı, özel web yazılımı yerine wordpress, opencart, vb. gibi ücretsiz yazılımları kullanıp, hazır bir tema satın alıp sitenizi oluşturabiliriz o zaman tema ücretinin 100-150 tl arası olduğunu düşünelim, ayarlar için 200 tl ücret talep ediyoruz ve 300-350 liraya siteniz oluyor. Bu konuda istek tamamen sizin. Esnek çalışma dinamiğimiz sayesinde kontrol sizde.

E-ticaret sitesi kurmak için hangi belgeler lazım?

E-ticaret sitesi yapmak isteyen şahıs ve şirketler için E-Ticaret sitesi kurma rehberi adlı makalemizi inceleyerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Özel web yazılım mı yoksa hazır web yazılımı mı satın almalıyım?

Bu sorunun belli bir karşılığı bulunmuyor çünkü talep ettiğiniz dizayna veya yapıya göre farklılık gösteriyor. Misalen makale sitesi yaptıracaksınız veya basit bir ürün kataloğu hazır web yazılımı kullanılabilir. Lakin binlerce sorguyu işleyeceğiniz bir site istiyorsanız hazır web yazılımları işinize yaramaz. Bu sebepten biz genelde hız, kullanılabilirlik ve güvenlik bakımından kendi üretimimiz olan yazılımı kullanıyoruz. Tabii ki hazır web yazılım kullanın ucuz maliyetli veya ben bu yazılıma alıştım diyen müşterilerimiz ne talep ediyorsa o geçerlidir. Firma olarak kontrol sende görüşü ile çalışmaktayız.

Aklınıza takılanlar ve fiyat teklifi için firmamızla iletişime geçin.

0212 664 55 32 (Sabit Hat)

0212 558 95 44 (Sabit Hat)

0531 500 95 44 (GSM & WhatsApp)

destek@dogruwebtasarim.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s