Web Tasarım Firması

Web sitesi yaptırmayı planlıyor ve uzun süredir bu konuyla ilgili araştırma yapıyor olabilirsiniz.

Vaktinizin kıymetini biliyor ve sonradan başınızın ağrımasını istemiyorsanız böyle bir araştırma içinde olmanız gayet normaldir.

Bu makalede neden profesyonel web tasarım yaptırmanız gerektiğini veya kurumsal web tasarım yaptırmanın yararlarını anlatan bir konu okumayacaksınız. Eğer hala bu sorulara cevap arıyorsanız daha bir web sitesi sahibi olma zamanınız da gelmemiş demektir. Size konuyla ilintili bir araştırma çalışmasından bahsedelim.

Araştırmaya göre web kullanıcıları ilk kez karşılaştığı bir web sitesini gezip gezmeyeceğine psikolojik olarak web sitesini gördüğü ilk 5 saniye içerisinde karar veriyor. Yani kullanıcıyı etkilemek için web sayfanız açıldığı andan itibaren 5 saniyeniz var. Bu da demek oluyor ki büyük çabalarla, belki de reklamlar yaparak büyük masraflarla sitenize gelen ziyaretçiyi kaybetmekte olabilirsiniz. Aslında bu hali anlayabilmek için araştırmalara da bakmanın gereği yoktur.

Hepimizin, karşılaştığı kötü bir sitede bu yargıya kapılıp siteyi kapattığı muhakkak olmuştur. Halbuki sayfayı inceleseniz aradığınızı bulduğunuzu fark edersiniz. Web tasarım ihtiyacının artması ile teknik bilgisi çok az, web tasarımla ilgili bir çok konuda bilgisi olmadığı halde web tasarım yapan bir çok kişi veya firma bulmanız mümkün. Size iyi yapılan bir sunum ile bu şahıs veya ajanslarda kötü hizmet almanız da çok olası.

Fakat kötü hizmet aldığınızı internet dünyasında tecrübe sahibi olduğunuz zaman anlamış olursunuz. Geçen zaman sizin aleyhinize işlemiş ve çok müşteri kaybettirmiş olur.
Çok kaliteli hizmet veriyor, çok uygun fiyatlara kaliteli ürünler pazarlıyor olabilirsiniz. Lakin müşterinizle hizmetinizi veya ürününüzü buluşturamıyorsanız; hizmetinizin kaliteli, fiyatınızın uygun olması pek önemli değildir.

Biz müşterilerimizle güvene dayalı, uzun süreli profesyonel ilişkiler kurmayı planlıyoruz. Kendinizi web ortamında en iyi şekilde ifade etmeniz için yardıma hazırız.

Doğru bilişim, kısa sürede İstanbul web tasarım firmaları arasında yerini bulmuş. Web tasarım, Web Yazılım ve SEO Hizmetleri sunan İstanbul – Zeytinburnu web tasarım firmasıdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s